Dzisiaj jest: 23 Marca 2019 r.   Imieniny obchodzą:
Pelagia, Feliks, Zbysław

Komunikat dotyczący uruchomienia Pracowni Rezonansu Magnetycznego

Dyrekcja Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. L. Błażka w Inowrocławiu informuje, iż od dnia 18 grudnia 2018 r. na terenie naszego szpitala na niskim parterze budynku szpitala świadczone będą usługi z zakresu rezonansu magnetycznego. Rejestracja na badania rezonansu magnetycznego znajduje się na I piętrze lewego skrzydła budynku szpitala (w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej) i czynna będzie od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:30 do 17:00, a w piątki w godzinach od 7:30 do 15:00 pod numerem telefonu: 52 35 45 425.

Do wykonania badania rezonansu magnetycznego w ramach ubezpieczenia, wymagane jest skierowanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego z poradni posiadającej umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, rehabilitację lub psychiatrię, jak również istnieje możliwość wykonania w/w badań odpłatnie (szczegóły na stronie internetowej www.szpitalino.pl w zakładce: Informacje dla pacjentów – Wykaz Opłat – pkt 6: Pracownia Rezonansu Magnetycznego).

Serdecznie zapraszamy!

Informację opracował Dział Marketingu, 17.12.2018 r.