Dzisiaj jest: 19 Października 2017 r.   Imieniny obchodzą:
Piotra, Michaa, Ziemowita

Poradnia Onkologiczna

lokalizacja:I piętro Przychodni Specjalistycznej Szpitala
rejestracja:osobista, bądź telefoniczna w godzinach pracy poradni
telefon do rejestracji:(52) 354 54 93
lekarze przyjmujący:
  • Janusz Dziennik - lekarz specjalista II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej i onkologii klinicznej,
  • dr n. med. Zenon Lewicki - lekarz specjalista II stopnia w zakresie chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej,
  • Jan Filipiak - lekarz w trakcie specjalizacji w zakresie onkologii klinicznej,
  • Paweł Szymański - lekarz specjalista radioterapii onkologicznej,
  • dr n. med. Magdalena Wiśniewska – lekarz specjalista w zakresie onkologii klinicznej,
  • Marta Staszak - lekarz, specjalista chorób wewnętrznych.
godziny pracy poradni:

poniedziałek7.30 - 11.30, 14.00 - 18.00
wtorek7.00 - 11.00, 17.00 - 20.00
środa11.30 - 12.30, 18.00 - 21.00
czwartek16.00 – 21.00

Procedury medyczne dostępne i zapewniane przez poradnię standardowo:
  • diagnostyczny wywiad, konsultacja i ocena, ograniczony opis okresu przerw w chorobie, profilaktyka i promocja zdrowia, pełen opis wywiadu dotyczący problemu zdrowotnego oraz jego ocena; historia i ocena nowego zagadnienia, wywiad i ocena innych problemów występujących u chorego, wywiad i ocena postępowania diagnostycznego innego niż typowe, opieka pielęgniarska, konsultacja w pełnym zakresie, badanie fizykalne; w uzasadnionych przypadkach: wywiad chorobowy w formie krótkiego opisu, porada lekarska, konsultacja w trakcie wizyty domowej, konsultacja w ograniczonym zakresie /w zakresie jednego narządu/; biopsja tarczycy; biopsja węzłów; zabiegi diagnostyczne przełyku; endoskopowa biopsja przełyku; endoskopowa biopsja żołądka; esofagogastroduodenoskopia z biopsją zamkniętą; endoskopowa biopsja jelita grubego; endoskopowa biopsja jelita odbytu z pobraniem materiału; punkcja sutka; zabiegi diagnostyczne skóry; badanie palcem przez odbyt; badanie palpacyjne sutków.
Badania diagnostyczne dostępne i zapewniane przez poradnię:
  • diagnostyczne badanie radiologiczne /na miejscu lub zapewnienie wykonania/ pełen zakres niezbędnych badań /w tym CT/; inne badania radiologiczne i pokrewne /na miejscu lub zapewnienie wykonania/ pełen zakres niezbędnych badań /w tym CT i NMR/; oznaczenie markerów nowotworowych; niezbędna badania laboratoryjne niezbędne do ustalenia rozpoznania; badanie histopatologiczne pobranych wycinków; diagnostyka w kierunku HBV, HCV, HIV /przed planową hospitalizacją, o ile wymagane jest wykonywanie tych badań/.