Dzisiaj jest: 28 Lipca 2017 r.   Imieniny obchodzą:
Wiktor, Innocenty, Aida

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Unable to save result set in /home/szpitalino/domains/szpitalino.pl/public_html/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 223

Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna

Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna mieści się w budynku Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. L. Błażka w Inowrocławiu, na niskim parterze - wejście pod podjazdem dla ambulansów ratunkowych (pod szpitalnym oddziałem ratunkowym) przy ul.Poznańskiej 97.

Świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej udzielane są od poniedziałku do piątku, w godzinach od 18.00 do 8.00 oraz w soboty, niedziele i święta całodobowo. Rejestracja pacjentów odbywa się w gabinetach lekarskich.

gabinety: 0.07 - lekarz ogólny; 0.08 – zabiegowy; 0.09 – pediatra

Wizyty domowe oraz zabiegi zlecone przez lekarzy POZ można zgłaszać
pod numerem telefonu: 52 355 02 80

Na zlecenie lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej zapewniamy również usługi w zakresie transportu sanitarnego świadczone od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.