Dzisiaj jest: 15 Sierpnia 2018 r.   Imieniny obchodzą:
Maria, Napoleon, Stefan
WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY STOMATOLOGICZNEJ POMOCY DORAŹNEJ

Dyrektor Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr Ludwika Błażka w Inowrocławiu informuje, iż w związku z upływającym w dniu 31 lipca 2018 r. terminem na jaki została zawarta umowa pomiędzy Grupową Praktyką Lekarską s.c. Paulina Fołta-Martysz, Krzysztof Martysz a Kujawsko-Pomorskim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia w Bydgoszczy na udzielanie świadczeń STOMATOLOGICZNEJ POMOCY DORAŹNEJ,
od dnia 1 sierpnia 2018 r. Grupowa Praktyka Lekarska s.c. Paulina Fołta-Martysz, Krzysztof Martysz zaprzestaje udzielania świadczeń na terenie naszego zakładu w zakresie STOMATOLOGICZNEJ POMOCY DORAŹNEJ.

Jednocześnie informuję, iż w ogłoszonym w dniu 19 czerwca 2018r. przez Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Bydgoszczy, postępowaniu konkursowym na Świadczenia Stomatologicznej Pomocy Doraźnej dla obszaru powiatu inowrocławskiego nie wyłoniono żadnego oferenta, co najprawdopodobniej będzie skutkowało koniecznością ogłoszenia kolejnego postępowania konkursowego na Świadczenia Stomatologicznej Pomocy Doraźnej dla powiatu inowrocławskiego.

Biorąc pod uwagę powyższe informuję, iż Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Bydgoszczy na Świadczenia Stomatologicznej Pomocy Doraźnej posiada podpisane umowy z następującymi świadczeniodawcami:
  • NZOZ Centrum Medyczne IKAR w Bydgoszczy utworzony przez Centrum Medyczne IKAR-Borowicz Spółka Jawna, ul. Szubińska 32, Bydgoszcz;
  • Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego w Grudziądzu, ul. Doktora Ludwika Rydygiera 15/17, Grudziądz;
  • Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z o. o. NZOZ Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej we Włocławku, ul. Kilińskiego 16, Włocławek;
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Rodzinna"-Edyta Stefaniak-Mansour, ul. Słowackiego 20A, Aleksandrów Kujawski.