Dzisiaj jest: 23 Czerwca 2018 r.   Imieniny obchodzą:
Wanda, Józef, Albin

Drzwi otwarte w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej

Dyrekcja Szpitala Wielospecjalistycznego im. dra L. Błażka w Inowrocławiu zaprasza wszystkich zainteresowanych w dniu 11 maja 2018 r. na "Drzwi otwarte w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej" z okazji Dni Otwartych Unii Europejskiej

Godziny Drzwi Otwartych:

Zapraszamy do zwiedzenia pracowni tomografii komputerowej i pracowni RTG w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej w Przychodni Przyszpitalnej.

Pracownia Densytometrii zaprasza na bezpłatne badania densytometryczne – pomiaru gęstości minerałów tkanki kostnej.

Badania z użyciem promieniowania jonizującego lub fal ultradźwiękowych będą wykonywane bez skierowania lekarza.
Prosimy o wcześniejszą rejestrację w dniach od 9 do 11 maja 2018 r. pod numerem telefonu 52 35 45 425.
Na badania zapraszamy do Pracowni Densytometrii na niskim piętrze budynku Szpitala.

Dodatkowo proponujemy bezpłatne badania:
  • pomiar cukru,
  • pomiar ciśnienia,
  • spirometria,
  • densytometria.
Na badania zapraszamy do gabinetu zabiegowego nr 1018 na pierwszym piętrze Przychodni Przyszpitalnej przy ul. Poznańskiej 97.