Dzisiaj jest: 1 Maja 2017 r.   Imieniny obchodzą:
Józef, Jeremiasz, Filip - ¦więto Pracy

Przekaż 1% podatku

TY TEŻ MOŻESZ POMÓC INOWROCŁAWSKIEMU SZPITALOWI NIE WYDAJĄC NA TO WŁASNYCH PIENIĘDZY. Żeby pomóc szpitalowi potrzeba naprawdę niewiele. Wystarczy, iż przy rozliczeniu podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2016 przekażesz 1% swojego podatku dla Szpitala im. dra L. Błażka w Inowrocławiu. Sposób przekazu jest bardzo prosty ...

W składanej do Urzędu Skarbowego deklaracji PIT należy podać wyłącznie numer Krajowego Rejestru Sądowego tj.: KRS 0000093395 (dla PIT-37 poz.137), wysokość kwoty (dla PIT-u 37 poz.138) z zaznaczeniem Szpital Wielospecjalistyczny im. dra L. Błażka w Inowrocławiu. Podobnie wypełniamy: PIT 36, PIT 36L, PIT 38, PIT 28. Dzięki pomocy lokalnych darczyńców w ostatnich latach udało się zrobić naprawdę wiele dla podniesienia standardu leczenia, diagnostyki i funkcjonowania Szpitala. Potrzeby Szpitala są nadal bardzo duże i bez Państwa pomocy niemożliwe do pokonania.

Zapewniamy wszystkich darczyńców, iż w 2017 r. będą realizowane następne zakupy sprzętu medycznego, zgodnie z naszymi celami statutowymi. Rodzaj zakupionego sprzętu zostanie ustalony w zależności od potrzeb Szpitala, akceptacji władz zwierzchnich, ale przede wszystkim od wielkości zebranych środków z wpłat 1%.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników, sympatyków, pacjentów i ich najbliższych do wsparcia Naszego Jedynego Szpitala. NIE MA WIĘKSZEGO DOBRA NIŻ ZDROWIE I ŻYCIE LUDZKIE.

Za wszystkie wpłaty: DZIĘKUJEMY